Про проект

ПРОСТІР ТВОЄЇ КАР’ЄРИ

Спільний проект НаУКМА і Джей ТІ Інтернешнл Компані Україна

Реалізація чергового спільного експерименту лідера вітчизняної вищої школи й однієї з провідних фірм України.

Стратегія проекту полягає в адекватній кадровій відповіді університету на виклики глобалізованої інформаційної доби і сучасні вимоги роботодавців до персоналу. В результаті реалізації проекту вихованці НаУКМА набудуть додаткових стимулів для посилення власної конкурентоспроможності на новітньому ринку інтелектуальної праці.

Напрями проекту:
Навчально-практична програма "Досвід  від професіоналів: адаптація до професійної діяльності":
·         семінари та майстер-класи від практиків
·         кейс-програма "День в компанії"
Конкурс студентських робіт "Сучасний роботодавець очима майбутніх професіоналів".

У тактичному плані проект посилює традиційні партнерські стосунки Могилянки і провідних бізнес-структур України.
За результатами реалізації проекту передбачено видати збірку методично-аналітичних матеріалів, покликаних стати надбанням як усієї системи вищої освіти, так і бізнесового середовища країни.

Контактні особи:
Ірина Картавцева, керівник Центру кар’єри та працевлаштування студентів НаУКМА, керівник проекту, тел. 462 51 95, jcc@ukma.kiev.ua.
Лідія Надич-Петренко, менеджер з розвитку бренда роботодавця "Джей Ті Інтернешнл Компані Україна". Куратор проекту з боку компанії.