Старт проекту "Простір твоєї кар'єри"

ПРОСТІР ТВОЄЇ КАР’ЄРИ

СТАРТУЄ ДОВГОТРИВАЛИЙ ПРОЕКТ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
«КИЄВО-МОГИЛЯНСЬКА АКАДЕМІЯ» І КОМПАНІЇ «ДЖЕЙ ТІ ІНТЕРНЕШНЛ»

Розпочинається реалізація чергового спільного експерименту лідера вітчизняної вищої школи й однієї з провідних фірм України.

Стратегія проекту полягає в адекватній кадровій відповіді університету на виклики глобалізованої інформаційної доби і сучасні вимоги роботодавців до персоналу. В результаті реалізації проекту вихованці НаУКМА набудуть додаткових стимулів для посилення власної конкурентоспроможності на новітньому ринку інтелектуальної праці.

В ході проекту «Простір твоєї кар’єри» передбачено підготувати та втілити навчально-практичну програму «Досвід  від професіоналів - адаптація до професійної діяльності»: серію  тренінгів та майстер-класів для студентів (за експертної участі представників компанії) задля виховання високих професійних та ділових навичок студентства; провести конкурс студентських робіт «Сучасний роботодавець очима майбутніх професіоналів».

Найкращі студенти – учасники проекту проходитимуть стажування в компанії на реальних робочих місцях. В майбутньому вони одержать шанс стати штатними співробітниками з перспективою швидкого кар’єрного росту.

У тактичному плані проект посилює традиційні партнерські стосунки Могилянки і провідних бізнес-структур України. За результатами реалізації проекту передбачено видати збірку методично-аналітичних матеріалів, покликаних стати надбанням як усієї системи вищої освіти, так і бізнесового середовища країни.

Контактні особи:
Ірина Картавцева, керівник Центру кар’єри та працевлаштування студентів НаУКМА, керівник проекту, тел. 462 51 95, jcc@ukma.kiev.ua
Лідія Надич-Петренко, менеджер компанії «Джей Ті Інтернешнл Україна», куратор проекту з боку компанії

ДОВІДКОВО:

Національний університет «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА) (www.ukma.kiev.ua) – один із найпрестижніших університетів України, відроджений 1991 року як правонаступник славетної Києво-Могилянської академії – найстарішого вищого навчального закладу України. Навчання в НаУКМА та його структура мають підкреслено інноваційний характер: рейтингова система оцінювання знань, вступне тестування, вільний вибір студентами навчальних курсів, трирівнева система навчання (бакалавр-маґістр-доктор), відділи працевлаштування студентів, залучення  коштів, зв’язків з громадськістю (PR) вперше в Україні почали працювати саме в НаУКМА. Навчання 3500 могилянців здійснюється на 6 факультетах, у Києво-Могилянській бізнес-школі та Могилянській школі журналістики.

За рейтингом працедавців серед вищих навчальних закладів України НаУКМА 2007 року обіймав перше місце з підготовки спеціалістів у гуманітарній та економічній галузях та друге – в юридичній (журнал «Деньги», № 25, 23 березня 2007 року). 2008 року НаУКМА посів третє місце (журнал «Корреспондент», № 14 (303), 12 квітня 2008 року).
У рейтингу 200 університетів «ТОР – 200 Україна», укладеному кафедрою ЮНЕСКО в Україні за міжнародновизнаною методикою, НаУКМА у 2008 році посів друге місце серед класичних ВНЗ (газета «Дзеркало тижня», № 16-17 (695 – 696), 26 квітня 2008 року).
Зараз стратегічною метою НаУКМА є вхід до кола 500 кращих університетів світу (донині там не представлений жоден український університет).

Джей Ті Інтернешнл (JTI)

Третя в світі за обсягами виробництва міжнародна компанія-виробник сигарет, зі штаб-квартирою в Женеві, Швейцарія. В Україні компанія працює з 1993 року. Посідає позицію лідера тютюнової галузі на території СНД. Компанія має на меті стати прикладом розвитку талантів співробітників для всього ринку праці в Україні.

У «Джей Ті Інтернешнл Україна» існує річна програма стажувань, мета якої - знайти талановитих випускників або студентів останніх курсів для їх подальшого професійного розвитку. Стажери набувають досвіду в різних відділах компанії, працюючи над реальними бізнес-проектами та навчаючись у професіоналів