Партнер проекту

JTI у світі

Japan Tobacco International (JTI) – це третя в світі за обсягами виробництва міжнародна компанія-виробник сигарет, зі штаб-квартирою в Женеві, Швейцарія. Нам належать такі відомі в усьому світі бренди як Winston, Camel, Mild Seven, LD, Sobranie и Glamour. Загалом ми виробляємо близько 90 всесвітньо відомих марок сигарет, а три з них: Winston, Camel і  Mild Seven, - входять до п’ятірки найпопулярніших у світі.

JTI в Україні

В Україні компанія Japan Tobacco International працює з 1993 року. А після об’єднання з компанією Gallaher у 2007 році ми отримали не тільки нові сильні марки і позіцію лідера тютюнової галузі на території СНД, а й досвід та знання наших нових коллег. Зараз Japan Tobacco International – потужна компанія, націлена на задоволення потреб та навіть перевищення очікувань своїх споживачів та акціонерів.

Співробітники JTI

В нашій компанії дивовижно все – її історія, темпи розвитку, а найголовніше – люди! Люди, для яких робота – це хобі, спосіб реалізації свого таланту, нарешті – пристрасть. Наші співробітники - справжні професіонали, для яких компанія – це більше, ніж просто робота!  Компанія бачить свою місію у забезпеченні захопливої та цікавої робочої атмосфери та має на меті стати прикладом розвитку талантів співробітників для всього ринку праці. Чи вдається нам це? Судіть самі – згідно з внутрішнім опитуванням, 89% наших працівників вважають Japan Tobacco International найкращим місцем для роботи! Кожний четвертий співробітник отримав підвищення у 2006 році, а у 2007 (рік інтеграції з компанією Gallaher) підвищення отримав кожний другий працівник!

Що відрізняє Japan Tobacco International від інших компаній? Все дуже просто – все, що ми робимо, ми намагаємося робити не так, як інші! Нам просто нецікаво йти протореною стежкою! А тобі?

Можливо, Japan Tobacco International – це те, про що ти мрієш?

Річна програма стажувань

Мета нашої Програми стажувань - найняти талановитих випускників або студентів останніх курсів для їх подальшого професійного розвитку. Стажери набувають цінного досвіду в різних відділах міжнародної Компанії, працюючи над реальними бізнес-проектами та навчаючись у професіоналів. Програми стажувань є оплачуваними, також всі стажери отримують компенсацію обідів, а учасники річної програми стажувань – ще й медичне страхування. Також ми надаємо можливість працювати неповний день. Після закінчення стажування найкращі стажери отримують постійну роботу в Japan Tobacco International.

Програма розпочалася у 2007 р., коли п’ять стажерів приєдналися до Компанії. Три з них отримали постійну роботу в Компанії після стажування. У першому кварталі 2008 року ще дев’ять стажерів розпочали Програму стажувань. Вони працюватимуть протягом року і отримають багато нових знань та досвіду.

JTI контакти

Щоб взяти участь у конкурсі, надайте своє резюме в український офіс JTI: Recruitment.ua@jti.com
Щоб дізнатися більше про Компанію JTI та наші вакансії, відвідайте www.jti.com